UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciemna maso Nie porównujcie się do żołnierzy AK Nie widzicie że Policja otoczyła waszą głupotę kordonem żebyście sobie krzywdy nie zrobili? Co więcej chronią wasze lewackie tyłki żeby nikt wam nie zrobił krzywdy. Pokolenie smartfonów dla którego największym problemem jest brak internetu. Nie wiecie co to są zamieszki o wojnie już nie wspomnę. Dążycie do wojny ale wzdrygacie się na widok mięsa. Płaczecie nad biednymi zwierzątkami. Jesteście bandą wrzeszczących niedorozwojów.

ASWYMIATA