211
02.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wulgarne hasła. .. czyli to jest dzień kobiet a nie dam bo je już rzadko co można znaleźć, ale jeszcze są :)nawet Popek powiedział "bo prawdziwe damy to tylko nasze mamy"i z czym się muszę zgodzić po przeczytaniu tego artykułu.
zbigniew, (2020.11.03)

info

1  
  1
Jestem żonaty i mam trzy córki. Można powiedzieć, że jestem zahukany przez feministki. .. Ale nic z tych rzeczy. Żona pracuje i nie strajkuje bo nie widzi potrzeby. Córki uczą się bo wiedzą, że jak się dobrze wykształcą to zdobędą to o czym marzą. Można wyjechać gdzie się chce. .. to o co chodzi. .. w mojej f-mie pracują kobiety bardzo dobrze wykształcone i swietnie zarabiające (niektóre dużo więcej niz ja). To o co chodzi? Wulgarność widoczna na protestach poniża te osoby. Czy One wrócą z ulicy takie jakimi chcą żeby je widzieć? Zachowują się jak chuligani.
Pracodawcaa (2020.11.03)

info

2  
  3
ale o co im chodzi?
q (2020.11.03)

info

2  
  1
Ich ciało. Dobrze powiedziane. Dlaczego zatem chcą decydować o innym ciele, które mogą nosić w brzuchu?
q (2020.11.03)

info

3  
  3
Pokażcie transmisję strajku kobiet w Arabii Saudyjskiej i ZEA.
w (2020.11.03)

info

1  
  0
@Mancius - Podaj adres to przybede. w samochodzie cie zdobede. i bez serca i bez ducha moja pala cie wyr. .. .cha
Z Elblążkowa (2020.11.03)
@RobertKoliński - Skończ, bucu, z tymi bredniami! Precz z lewactwem i im podobnymi oszołomami.
Adam Mazguła (2020.11.03)
niech sie skrobia az wyskrobia idiotki !
Darek marynarz (2020.11.04)

info

3  
  0
Moim zdaniem po raz kolejny wywołany temat zastępczy w celu odwrócenia uwagi o ważnych spraw. W Polsce żyją nie tylko katolicy i jest rozdzielność kościoła od państwa. Rząd powinien tworzyć i uzgadniać prawo w tym zakresie nie z przedstawicielami kościoła tylko z obywatelami, ponieważ jest po to aby służyć narodowi. Obrona życia z wadami genetycznymi powoduje osłabianie społeczeństwo i generuje gigantyczne koszty rechabilitaccji, które obciążają obywateli. Żyjemy w takich czasach i dysponujemy taką wiedzą medyczną, aby ludzie mogli się rodzić zdrowi. W przyrodzie nie ma tego typu dylematów etycznych chore jednostki same są eliminowane. Kobieta w tej kwestii powinna bezwzględnie decydować, ponieważ ma wolną wolę i każdy w dużej części jest panem własnego losu. Nie jestem za tym, aby aborcja była środkiem antykoncepcyjnym. Nie prawdą jest, że cierpienie uszlachetnia. Jeśli Bóg istnieje to nas kocha i chce wyłącznie naszego dobra. Panowie ze świecznika słuchać i rozmawiać z ludem, a nie w sejmie z opozycją czy klerem na ten temat.
(2020.11.04)

info

0  
  0
W przypadku wzrostu zachorowań w Elblągu i innych miastach w ciągu najbliższych 10 dni, organizatorzy protestów w Polsce muszą ponieść odpowiedzialność karną za narażenie zdrowia i życia mieszkańców.
(2020.11.04)

info

1  
  0