211
02.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RT - I jest się czym chwalić????
Ja++++++ (2020.11.03)
@RodemzElbląga - Szukam przygodnego partnera, ,nawet choc by tera, ktory bez serca, bez ducha, tak po prostu mnie dzis wyr. .. cha. Aaa I wazne jest!- z samochodem, no I oczywiscie z Elblaga rodem. To mlodosc I oda mnie tak rozpiera, te marsze I strajki ta rewolucja, I nawet nie czuje jak mnie rozbiera, ta koronowa ewolucja.
Mancius (2020.11.03)
Dla tych młodych matołków te manifestacje to po prostu dobra zabawa jak koncert albo dyskoteka. Nie interesuje ich powód manifestacji tylko najważniejsze są zdjęcia na tle protestujących, którymi można się pochwalić w mediach społecznościowych. ..
CENZURA (2020.11.03)

info

3  
  1
Tak właśnie robiło PO, a obecna demokracja i wolność słowa dla wielu za dużo, przeradza się w anarchię a to powinno być karane.
CENZURA (2020.11.03)

info

3  
  1
Do roboty się wziąć a nie na ulice jak ladacznice. Świat jest duży pakować się i wyp. Do waszego świata.
Irek (2020.11.03)
tu nie chodzi o aborcję, chodzi o obalenie rządu. przywrócenie emerytur, znam takie osoby, gdzie ich dzieci ubekow i wnuki wyłażą na ulice ja wygłodniałe szczury
JOANNA.. (2020.11.03)

info

3  
  2
Będziemy bronili polskiej tradycji. Ta hucpa dąży do obalenia demokratycznie wybranego parlamentu. Te wrzaski i krzyki nie dotyczą tego problemu, o który miało by im naprawdę chodzić
IZABELLA. (2020.11.03)

info

2  
  3
Przecież to jest w większości LGBT
JAREKK (2020.11.03)

info

2  
  2
a moja żonka ugotuje mi dziś smaczny obiad, spędzimy romantyczna kolację razem, bo ona jest normalna a nie to co te głupie feministki fujjj drogie Panie feministki proszę się zakochać przejdzie Wam:)
Jarek Mąż (2020.11.03)

info

2  
  3
@Mariachi - A chcialby kto. to coś???
Bee .fee (2020.11.03)