UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wulgarne hasła. .. czyli to jest dzień kobiet a nie dam bo je już rzadko co można znaleźć, ale jeszcze są :)nawet Popek powiedział "bo prawdziwe damy to tylko nasze mamy"i z czym się muszę zgodzić po przeczytaniu tego artykułu.

zbigniew,