A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do szkoły matoły.
Ten cały nierządzący rząd to powinien skreczować, ale to trzeba mieć jaja żeby skreczować, a nie walczyć z kobietami.
Bawi mnie ta lansowana w komentarzach opinia, że PIS jest dobrem, że ksiądz jest dobrem i jeszcze szacunek im się należy :)Już dawno zatraciliście się, tylko to obiecane przez Was na wiecach, mszach, wasze niby dobro (bo innego nie mieliście). Mydlenie oczu nigdy za długo nie potrwa. W końcu każdy przejrzy na oczy i zobaczy, że jest dymany bez najmniejszych skrupułów przez ludzi będących niby "czystym dobrem".
idzie gów****nia***ter***Ia i mot***łoch elblaski. WON Z JEZDNI.
@Lewica Razem - Lewica=Komunizm=Łagry, Sybir i kartki, tego chcecie.
Kartki to postulat Solidarności, przypominam, anonimowy jełopie bez szkoły.
@RodemzElbląga - Wolisz poprzedni system wychowywania, ja też - wp... l i patrzeć czy równo puchnie w ten sposób wybije się z d... głupoty, do pracy i do nauki a nie rewolucje hołoto w głowie.
"WON Z JEZDNI"- też płacimy podatki i jezdnia też jest dla nas.
Skąd ten psychopata prezes bierze takich gupków na ministrów jak ten od nauczania, jak można Polaków tak ośmieszać, przecież to świat się śmieje !!!
W przyszłości to Polacy będą bali się do szkół posyłać młodzież i dzieci.