211
02.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do szkoły matoły.
(2020.11.03)

info

6  
  4
Ten cały nierządzący rząd to powinien skreczować, ale to trzeba mieć jaja żeby skreczować, a nie walczyć z kobietami.
(2020.11.03)

info

5  
  4
Bawi mnie ta lansowana w komentarzach opinia, że PIS jest dobrem, że ksiądz jest dobrem i jeszcze szacunek im się należy :)Już dawno zatraciliście się, tylko to obiecane przez Was na wiecach, mszach, wasze niby dobro (bo innego nie mieliście). Mydlenie oczu nigdy za długo nie potrwa. W końcu każdy przejrzy na oczy i zobaczy, że jest dymany bez najmniejszych skrupułów przez ludzi będących niby "czystym dobrem".
(2020.11.03)

info

7  
  6
idzie gów****nia***ter***Ia i mot***łoch elblaski. WON Z JEZDNI.
(2020.11.03)
@Lewica Razem - Lewica=Komunizm=Łagry, Sybir i kartki, tego chcecie.
(2020.11.03)
Kartki to postulat Solidarności, przypominam, anonimowy jełopie bez szkoły.
wraże lewactwo (2020.11.03)
@RodemzElbląga - Wolisz poprzedni system wychowywania, ja też - wp... l i patrzeć czy równo puchnie w ten sposób wybije się z d... głupoty, do pracy i do nauki a nie rewolucje hołoto w głowie.
(2020.11.03)
"WON Z JEZDNI"- też płacimy podatki i jezdnia też jest dla nas.
(2020.11.03)
Skąd ten psychopata prezes bierze takich gupków na ministrów jak ten od nauczania, jak można Polaków tak ośmieszać, przecież to świat się śmieje !!!
(2020.11.03)

info

5  
  6
W przyszłości to Polacy będą bali się do szkół posyłać młodzież i dzieci.
(2020.11.03)

info

1  
  1