UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bawi mnie ta lansowana w komentarzach opinia, że PIS jest dobrem, że ksiądz jest dobrem i jeszcze szacunek im się należy :)Już dawno zatraciliście się, tylko to obiecane przez Was na wiecach, mszach, wasze niby dobro (bo innego nie mieliście). Mydlenie oczu nigdy za długo nie potrwa. W końcu każdy przejrzy na oczy i zobaczy, że jest dymany bez najmniejszych skrupułów przez ludzi będących niby "czystym dobrem".