A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przyszłość narodu maszerowała, przyszła inteligencja, ludzie którzy będą decydować o losach tego kraju. Ich hasła to: j***ć, p*****ć, w*****ć. .. ..
@RobertKoliński - .. .. i bardzo dobrze. "Z Urzędu cenzurować ", a dodatkowo zdelegalizować. .. .
@Lek...aż - wy innych haseł nie słyszycie.
PISowskie trolle się reanimowały.
Zagotowało im się pod rzycią i widmo długoletnich wyroków stanęło przed oczami, to się łajdacka PiS-trollia za srebrniki Szefernkera znów uaktywniła - nic im to nie pomoże, będą siedzieć i nawet zagranicą, gdzie transferują majątki, dosięgnie ich długie ramię ludowej sprawiedliwości;
Lśnij potęgo kościołów, a zakon uczyńcie żebraczym
Lśnij potęgo kościołów na tego królestwa odchodzie
@focal - kler
@focal - Departament Edukacji Urzędu Miasta Elbląg z Januszem na czele
A Rafik siedzi i wylizuje puszki po psiej karmie.
Urząd Miasta broni swojej partii. Aj posypią się głowy z PiS ratusza!