UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciężko się pogodzić z utratą władzy ? Oj ciężko. Tylko kwik słychać. Prokuratura zrobi porządek z tym bezprawiem na ulicach. Nie ma zgody ludu na zakłócanie porządku.


Anuluj