UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciężko się pogodzić z utratą władzy ? Oj ciężko. Tylko kwik słychać. Prokuratura zrobi porządek z tym bezprawiem na ulicach. Nie ma zgody ludu na zakłócanie porządku.
Ciężko się pogodzić z utratą władzy ? Oj ciężko. Tylko kwik słychać. Prokuratura zrobi porządek z tym bezprawiem na ulicach. Nie ma zgody ludu na zakłócanie porządku.