A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@andrewdude - maseczke nosisz ? no to masz odpowiedz
Od samego początku do końca maszerowałam ramię w ramię z mężczyznami i kobietami 40+. Nie wypada tak uogólniać do "gimbazy", "młodzieży".
@jgjr - Aż tak ci wyprali mózg
broniac kosciołow ?
Papież Franciszek cytat : Kościół, Jezus nie potrzebuje obrońców. .. "itd
A jednak niejaki kaczyński się nie zgadza Papieżem - on wie lepiej
@chikung - to ze skonczyles 40 lat nie znaczy ze masz wiecej iq niz te gimbusy
@człowiek myślący - skąd w tobie tyle żółci i złości - poczytaj Biblie tam znajdziesz odpowiedz np. "że należy kochać bliźniego"KAŻDEGO.
Ale widać, że ty Biblii na oczy nie widziałeś tylko przekaz swojej partii ????? Uwierz mi - polecam Biblie.
@opus - prawda obry pomysł. mlodzi zroia porzadek. stara gwardia wynocha.
przekupia znowu nas i po protestach haha.
albo nastolatki albo kobiety po menopauzie dobijajace do 70 tki. .. Gdzie glowne zainteresowane???
Brawo Elblążanie!!!