A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
j. .. .. pis
to znaczy ze i w Elblągu dekli i głupków nie brakuje piszcie wprost żądamy prawa do zabijania i mordowania
to nie ustawa was zobowiązuje do zakazu aborcji każda kobieta ma swój rozum i sumienie dla mnie te co wyszły na ulice to patologia normalna kobieta tam nie pójdzie pod płaszczykiem aborcji platforma chce wjechac do rządu na kobiecych plecach jak na starych szkPACH TO KOLEJNA ROZGRYWKA POLITYCZNA TO PRÓBA OBALENIA RZĄDU I TYKO PAŁY TU MOGĄ POMÓC TODESTABILIZACJA NASZEGO ZYCIA KOSZTEM RZĄDZY POLITYCZNYCH
Nie chcę być piękna i mądra chcę sie SKROBAĆ
A gdzie są zdjęcia usuniętych dzieci na waszych samochodach? Jak wszystko pokazywać to wszystko aby wyrobić sobie zdanie.
To nie chodzi o aborcję to kolejna próba przejęcia władzy przez PO chcą na głupich babach wjechac do rządu jak na starych szkapach
Nie piszcie "Elblążanie"nie wszyscy chcą się skrobać.
to nie ustawa zakazuje aborcji kazda normalna kobieta ma jeszcze sumienie dać zycie czy mordować
@KRJ - ty się lecz kobieto na rozum