219
28.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Biskupi to byli i ks. Józewczyk to był szacun śp.
(2020.10.28)

info

3  
  0
@bvv - bede liczyl barany na protestach w Elblagu :D
(2020.10.28)
Skoro tak mówisz. .. tylko jak masz dziewczynę to może jej to powiedz chyba że jesteś gorliwy onan.
jdjdjd (2020.10.28)
a tak serio to umiesz liczyć do 3 czy 5,kupić ci kalkulator czy instrukcja przekracza twoje możliwości.
jjdjxj7 (2020.10.28)
Policz w piątek w Warszawie tylko żeby ci styki się nie przepaliły.
hd7 (2020.10.28)
Przyjdzie ta lepsza zmiana / wzrośnie bezrobocie / zlikwidują 500+ wróci wiek emerytalny 67 bo tu o to chodzi. Na zachodzie niema komu zbierać szparag, truskawek, ogórków a tu tyle młodych ludzi bez zajęcia łazi po ulicach w protestach. Ci o oliwkowej skórze co tam przyjechali nie garną się do roboty a wy będziecie zasuwać aż miło. A kobiety zapomną o aborcji tylko jak wytrzymać do 67 roku życia - a 7 lat to jest szmat czasu. Pamiętam jak między innymi pielęgniarki się skarżyły jak one w wieku 67 mają opiekować się chorymi jak często już w tym wieku one będą potrzebować pomocy. Ale kogo to obchodziło ?
Jammm (2020.10.28)
Zapomnicie o aborcji jak wróci wiek emerytalny 67 dla kobiet / wtedy się ockniecie. ..
Y.T. (2020.10.28)
już widzę wprowadzenie godziny policyjnej widząc takie zjednoczenie wśród obywateli, ,, ,,
andrewdude (2020.10.29)
Pojedziecie na zachód zbierać szparagi/truskawki to odechce się wam protestów. .. bo to was czeka niestety. I oto tu chodzi.
ggg... (2020.10.29)

info

15  
  13
@jdjdjd - tak jej powiem -dziewczyno, choc na male barabara, -a masz gumy. -wole bez -a jak wpadniemy ? to sie usunie, ***** ***,
(2020.10.29)