219
28.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciemnota ludzi tu piszących, przeciwników aborcji racjonalnej, jest porażająca. .. . @Jan Paweł II
(2020.10.29)

info

6  
  2
@Arc - Jesteś niedouczonym tumanem. .. poczytaj nt. chromosomalnych wad rozwojowych płodu jakie możesz lub twoi najbliżsi mogą trafić !!! @Część potencjalny tatuś "mongoła ".
(2020.10.29)
@Arc - to już nie jest aborcja.
kicha (2020.10.29)
"@andrewdude - maseczke nosisz ? no to masz odpowiedz"oczywiście, że noszę! :)Wolę się dusić maszerując w tłumie, niż pozwalać dalej roz... ten kraj karakanowi i spółce
andrewdude (2020.10.29)

info

1  
  1
A ja tak sobie myślę, że za jedno trzeba by kaczorowi podziękować. Jednak udało mu się zjednoczyć naród (chociaż nie tak, jak sobie wyobrażał)
(2020.10.29)

info

3  
  1
Policzył ktoś tych idiotów ?
$$$$$$$$$ (2020.10.30)

info

2  
  0
pamiejtajcie ze reszta społeczenstwa ta lepsza i w większości bo katolicka staci zaraz też cierpliwosc w wtedy bedzie wojna
(2020.10.30)

info

0  
  0
Nastolatki na protestach to efekt nauczania religii w szkołach.
(2020.10.30)

info

0  
  0
@robert102 - Zamilcz!!!!Nie masz pojęcia co to aborcja. Popatrz na YouTube i dopiero wtedy pisz!
Wanda co nie chciała niemca (2021.05.17)