A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciemnota ludzi tu piszących, przeciwników aborcji racjonalnej, jest porażająca. .. .
@Jan Paweł II
@Arc - Jesteś niedouczonym tumanem. .. poczytaj nt. chromosomalnych wad rozwojowych płodu jakie możesz lub twoi najbliżsi mogą trafić !!!
@Część potencjalny tatuś "mongoła ".
@Arc - to już nie jest aborcja.
"@andrewdude - maseczke nosisz ? no to masz odpowiedz"oczywiście, że noszę! :)Wolę się dusić maszerując w tłumie, niż pozwalać dalej roz... ten kraj karakanowi i spółce
A ja tak sobie myślę, że za jedno trzeba by kaczorowi podziękować. Jednak udało mu się zjednoczyć naród (chociaż nie tak, jak sobie wyobrażał)
Policzył ktoś tych idiotów ?
pamiejtajcie ze reszta społeczenstwa ta lepsza i w większości bo katolicka staci zaraz też cierpliwosc w wtedy bedzie wojna
Nastolatki na protestach to efekt nauczania religii w szkołach.
@robert102 - Zamilcz!!!!Nie masz pojęcia co to aborcja. Popatrz na YouTube i dopiero wtedy pisz!