A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@józekz - Z takim wyglądem to nawet nie dziwi
@Liściem - Faktycznie to przyszłość Narodu, tylko "naród który zabija własne dzieci nie ma przyszłości"Gdyby zostali wyskrobani wczesniej nie było by problemu a oni właśnie o to walcza. .. .. paranoja
Ja was wszystkich pogodzę.
Za chwile może dojść do sytuacji że pracująca młodzież jak też ich rodzice zaczną tracić pracę i dochody.
Wtedy również z dużą pewnością zacznie się problem z wypłata waszego "pińcset +"całego tego darmowego socjalu który PIS wam dał a wy bezmyślnie przyjęliście bo w swojej naiwności nadal myślicie że MANNA to z nieba leci. A potem pojawią sie bardziej poważne problemy takie jak spłata kredytów i rachunków bieżących.
Jest z tego oczywiście wyjście, ale złe. Państwo dodrukuje kasy i zrobimy sobie wysoką inflacje, wtedy stracimy wszyscy, nawet ci co są lepiej zabezpieczeni na takie okoliczności.
Czas się zastanowić co jest ważniejsze, gospodarka bez której nie ma życia i pandemia z która wszyscy powinni walczyć czy protesty których podłoże da się rozwiązać bez lewackich działaczy którzy gospodarki wam nie zbudują bo nie potrafią co wielokrotnie już udowodnili.
@Poinformowany - To jeden zbiór mężczyzn. Drudzy to ci z pomocną dłonią.
mordercy dzieci - do aborcji. ..
"Ja was wszystkich pogodzę. .. ."tak tylko to nie już nie są protesty tylko o aborcję ale właśnie o gospodarkę, nieudolność władzy itd. .. .
Ja was wszystkich pogodzę. .. .Po 1989 roku PIS popełniając wiele błędów, zrobił jeden straszny. Upodmiotowił jednostkę i dał jej nadzieje na godne życie bez pracy, dzieląc się z obywatelami nadmiarem pieniędzy co doprowadziło do niepowtarzalnego wzrostu skali roszczeń.
@jgjr - Pan zapewne swoim nastoletnim dzieciom wmawia, że dzieci na świat bociany przynoszą!
Te protesty to żenada firmowana przez PO, ZSL, i PZPR
Po tych komentarzach widać, że w Elblągu nadal przeważają pisowcy, przyjdzie czas, że oczy Wam się otworzą, ale wtedy będzie za późno, jak w przysłowiu "mądry Polak po szkodzie".