UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"@andrewdude - maseczke nosisz ? no to masz odpowiedz"oczywiście, że noszę! :)Wolę się dusić maszerując w tłumie, niż pozwalać dalej roz... ten kraj karakanowi i spółce

andrewdude

Anuluj