219
28.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
są pany mądre i panny głupie o więcej do zakonu NMP domu niemieckiego.
(2020.10.29)
@człowiek myślący - Chyba jednak nie za bardzo z tym myśleniem skoro stosujesz takie uproszczenia i widzisz tylko to co chcesz pomijając fakty!
Katolik (2020.10.29)
Każdemu kto krytykuje strajkujących i jest za pełną aborcją życzę z całego serca aby porodziły się wam ciężko upośledzone dzieci i abyście musieli robić wokół nich całe ich życie. tego wam mocno życzę łachudry!!!
Andrzej79 (2020.10.29)
@kreciol - "o tym nie przeczytasz w GW"- za to znajdziesz na YouTube na jakimś prawackim z klapkami na oczach kanale (takim z orłem flagą mieczami i kijami bejsbolowymi).
(2020.10.29)
@Andrzej79 - Ty już jesteś upośledzony biedaku. zapomniałeś ze wcześniej juz zamieściłes tego swojego fejka
(2020.10.29)
Tacy jak oni to na słowa "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"lepiej ciskaliby głazy, niż kobitki w "Żywocie Brajana"w grzesznika, co tylko sobie był halibuta godnego Jehowy podjadł; ]
RobertKoliński (2020.10.29)
@Andrzej79 - "Każdemu kto krytykuje strajkujących i jest za pełną aborcją życzę z całego serca aby porodziły się wam ciężko upośledzone dzieci i abyście musieli robić wokół nich całe ich życie. tego wam mocno życzę łachudry!!!" To tak po katolicku nam życzysz. .. A my ci: wszystkiego najlepszego i zdrowia przede wszystkim :)
Kubryk (2020.10.29)
@.......... - Akurat ci panowie walczą o możliwość aborcji, bo nie będą łożyć na dzieci. Mężczyźni są pragmatyczni. ..
Poinformowany (2020.10.29)
Zostałam Feministką !
józekz (2020.10.29)
@Liściem - Myślisz że aborcja jest ich przyszłością.
(2020.10.29)