A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
są pany mądre i panny głupie o więcej do zakonu NMP domu niemieckiego.
@człowiek myślący - Chyba jednak nie za bardzo z tym myśleniem skoro stosujesz takie uproszczenia i widzisz tylko to co chcesz pomijając fakty!
Każdemu kto krytykuje strajkujących i jest za pełną aborcją życzę z całego serca aby porodziły się wam ciężko upośledzone dzieci i abyście musieli robić wokół nich całe ich życie. tego wam mocno życzę łachudry!!!
@kreciol - "o tym nie przeczytasz w GW"- za to znajdziesz na YouTube na jakimś prawackim z klapkami na oczach kanale (takim z orłem flagą mieczami i kijami bejsbolowymi).
@Andrzej79 - Ty już jesteś upośledzony biedaku. zapomniałeś ze wcześniej juz zamieściłes tego swojego fejka
@Andrzej79 - "Każdemu kto krytykuje strajkujących i jest za pełną aborcją życzę z całego serca aby porodziły się wam ciężko upośledzone dzieci i abyście musieli robić wokół nich całe ich życie. tego wam mocno życzę łachudry!!!"
To tak po katolicku nam życzysz. .. A my ci: wszystkiego najlepszego i zdrowia przede wszystkim :)
@.......... - Akurat ci panowie walczą o możliwość aborcji, bo nie będą łożyć na dzieci. Mężczyźni są pragmatyczni. ..
@Liściem - Myślisz że aborcja jest ich przyszłością.