219
28.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdyby nie ten idiotyczny wyrok Przybłębskiej (celowa pisownia)i wystąpienie kaczora nawołującego do świętej wojny z normalnymi ludźmi, którzy tylko chcą żyć w wolnym i demokratycznym kraju - nie doszłoby do demonstracji, a tym samym do takiej liczby osób zarażonych - ale to jest tylko moje zdanie. Swoją drogą - KAŻDEMU NARODOWCOWI, CZŁONKOWI WSZECHPOLSKIEJ I INNYM IM PODOBNYM IDIOTOM ŻYCZĘ, ABY ZOSTALI RODZICAMI LUB DZIADKAMI UPOŚLEDZONEGO DZIECKA. Z RADOŚCIĄ BĘDĘ SŁYSZAŁ WASZE KRZYKI, PŁACZ I BIADOLENIE NA SWÓJ DURNY LOS -MAM TAKIE ŻYCZENIE I MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ SPEŁNI, PRZECIEŻ DOBRY BÓG SŁUCHA SWOJE SŁUGI.
(2020.10.29)
to nie żaden wróg pisowski, tylko fakt, dlatego się to ciągie, jdni sedziowie skazują, inni uniewinniają, tylko, wiesz, o tym nie przeczytasz w GW, musisz mieć swój mózg i mysleć. ..
kreciol (2020.10.29)
"kibice Olimpii i Concordii czas na pakt. Trzeba stanąć przeciw czerwonej zarazie. Ręce przecz od kościołów ". ---- Ty gamoniu, nie napuszczaj jednych na drugich zaczadzony anonimie - pewnie robisz kupę ze strachu - cymbałku. Chcesz to sobie stój pod kościołem tygodniami jestem pewien, że mało kto zauważy twoją tam obecność a już na pewno nikt nie pochyli się z troską.
kicha (2020.10.29)

info

5  
  7
To jest niebywałe: zdawało się, że nikt i nic nie zatrzyma tych zwyrodnialców Kaczyńskiego i Rydzyka. A jednak, młodzieży jesteś Wielka godna, Powstańców Warszawskich.
(2020.10.29)

info

5  
  6
@ Mietek 22 - Większych złodziei już nie będzie. Obecne złodziejstwo przerosło wszelką skalę.
(2020.10.29)

info

2  
  3
a ja ci zyczę lewacki krzykaczu, żebyć na ręcznym całe zycie leciał, kubico onanizmu
szoking (2020.10.29)
@ Normalnyy - To w takim razie Rydzyk nie czytał Biblii, albo jest miłującym inaczej.
(2020.10.29)

info

3  
  3
@ Karolina Ju - Moja Pusia, nie Jarusia !
(2020.10.29)

info

2  
  3
@Mietek 22 - Jeżeli jacyś złodzieje byli to na pewno mniej kradli od tej "dobrej zmiany"PiS i była szansa że za to pójdą do więzienia, a tak teraz grabież bezczelnie i na potęgę bo sądy i prokuratury przejmowane przez PiS kolesi!
Katolik (2020.10.29)
@.......... - Dziękujemy, Panowie!; -*
Dziękujemy (2020.10.29)