219
28.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kreciol - "taki zomowski pomiot, owsiak"- Politruku, macie rzad, macie Ziobro i Macierewicza też macie. Zapytam się Ciebie, dlaczego ten pomiot, jak go nazywasz, Owsiak nie siedzi za kratkami od 2015 roku? Bo niewinny, odpowiem. Ale dobry do propagandy takich kręciołów, jak Ty właśnie. Nie pisz już o Owsiaku, bo się błaźnisz.
(2020.10.29)
frank juz po 4.33 zł, wincyj, wincyj tych marszuf, wincyj to na pewno załatwi wszystkie rpoblemy, wystarczy tylko łazić po mieście i już
fvf (2020.10.29)
@fvf - Ale to dzięki rozdawnictwu 500+ taki tani frank jest. Marsze nic do tego nie maja.
(2020.10.29)
GłębokaMyśl. Ty myśl a nie pisz bzdur. Okres wylęgania to od 6-10 dni. Jest nieźle będzie lepiej za 4-6 dni.
Grabaż (2020.10.29)

info

4  
  1
"Dzisiaj dobowy wskaźnik zakażeń koronawirusem przekroczył w Polsce 20 tysięcy. "- A jeszcze niedawno pisałeś: wirus świrus, kaganiec?
(2020.10.29)
owsiak ma 14 wyroków sądowych, których nie wykonuje, gdyż kasta go chroni, co z tego że SR wyda wyrok, jak SO lub SA go uchylaja, lub rozpatrują 4 rok. Dlatego Zioboro robi co robi, ale kaście to nie w smak bo urwą się synekury od skarzonych. .. a co do przydatności owsiaka, to on sam umieścił się po jednej stronie politycznej sceny, zatem nie dziw się, że jego osoba nie u wsystkich wzbudza pozytywne odczucia. ..
kreciol (2020.10.29)
@kreciol - Pisowski wróg - układ i kasta. Weź się ogarnij i nie żartuj. Już dawno antyterroryści by go odwiedzili przed szóstą, jak haki by były.
(2020.10.29)
Jeśli wirus będzie się szerzyć swobodnie w populacji osób starszych, wielu tego nie przeżyje - ostrzegają naukowcy z Zespołu ds. COVID-19 przy PAN. Za dowód przytaczają dane dotyczące przebiegu klinicznego COVID-19 w Polsce. Okazuje się, że nawet wśród osób w wieku poniżej 40 lat, od 0,4 do 4,7 proc. wymagało hospitalizacji przez co najmniej 10 dni, a ten odsetek wzrastał do 6,1 - 36,4 proc. wśród seniorów w wieku 80 lat i więcej. Wśród osób poniżej 40.roku życia zgony z powodu COVID-19 są sporadyczne, ale już w grupie wieku 60 – 80 lat stanowią do 2.1 proc. , a powyżej 80.roku życia do 8 proc. zakażonych. Wyjdę na ulicę ze względu na miłość do moich wapniaków
(2020.10.29)
"Jeśli wirus będzie się szerzyć swobodnie"- jeszcze niedawno pisałeś, że pandemia to ściema. Teraz straszysz bo marsze?
(2020.10.29)
mają dużo więcej niż ci się wydaje, żeby zrobić hopa na giełdzie i walutach musi być element układani w posatci "masy wyszły na ulice", bez tego to marna szansa na wytworzenie wrażenia kompletnej destabilizacji państwa
sfsf (2020.10.29)