UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

GłębokaMyśl. Ty myśl a nie pisz bzdur. Okres wylęgania to od 6-10 dni. Jest nieźle będzie lepiej za 4-6 dni.

Grabaż

Anuluj