UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
GłębokaMyśl. Ty myśl a nie pisz bzdur. Okres wylęgania to od 6-10 dni. Jest nieźle będzie lepiej za 4-6 dni.
Grabaż
GłębokaMyśl. Ty myśl a nie pisz bzdur. Okres wylęgania to od 6-10 dni. Jest nieźle będzie lepiej za 4-6 dni.
Grabaż