219
28.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
skupiliście się na protestach a oni od 22.10 przepychają ustawę Covidową chwila nieuwagi i daliście się ponieść zaplanowanej propagandzie jak zawsze. .. ..
człowiek myslacy (2020.10.29)

info

0  
  3
@Kubryk - Kubryk ciebie dużo w komentarzach, płacą ci za to ?. .. .. widzisz jakie to łatwe, farmazony wypisywać
(2020.10.29)
Bo to gimbaza również jest ofiarą tego PiSowskiego gwałtu na kobietach. Za kilka lat ta gimbaza stanie się kobietami, które zostały dziś zmuszone do rodzenia potworów. Na drugi raz zanim coś powiesz - zastanów się. .. .
fan pissu (2020.10.29)
@fan pissu - o, chory wstał z łóżeczka i pisze
(2020.10.29)
Ciekawe czy to nie płatne zbiry (jak trolle w necie)dewastują kościoły by podsycać atmosferę? Cwaniaków na to stać, każdej metody się chwycą by zostać przy władzy. Protestujący są to kulturalni ludzie - przykład wczoraj, Brawo Kobiety!
(2020.10.29)

info

6  
  3
odam jeszcze, że stoi za mną stowarzyszenie autoryzowanych dilerów wody święconej w lichenia, dzięki ich uprzejmości popijam sobie wode o smaku cytrynowym, lub truskawkowym. O czm ty piszesz deklu, dlaczego odbierasz ludziom o innych pogladach prawo do ich wyrazania, mysląc że ktoś nas opłaca. To te tęczowo-kumuszo-lewackie kółeczka opłacane sa przez sorosa, to lgbt+cały pozostały alfabet w zaleznosci od dnia i nastroju, uroił sobie, że może zdestabilizować kraj i jego organy. Czyj to pomysł? bo nie uwierze, że wymysliły to te cztery babska, które występują na konferencjach prasowych z ramienia strajku kobiet? są niestety zbyt tępe aby składnie z kartki coś odczytac. ..
kreciol (2020.10.29)
bo wołodja to przechszta komusza, obecnie w peło, a jego wierny, choć niezbyt rozgarnięty giermek, nie ma włąsnego zdania, tylko czeka aż się wołodja wyśpi i przekaże mu przekaz dnia i co ma dzisiaj usuwać, dzieci, posty, komentarze, nie ważne, byle usuwać, usuwać. .. to słowo teraz modne jest. ..
kreciol (2020.10.29)
@kreciol - Deklem to sam jesteś płatny szkodniku. Ja Cię nie obrażałem. A. psik, a psik tygrysku!
(2020.10.29)
@kreciol - Jakąś odpowiedzią na Twoje pytanie jest informacja o tym, że GW która nie tak dawno otrzymała grant od rządu aby nie paść ostatecznie na pysk zapowiedziała pomoc dla ciemiężonych przez pisowskich siepaczy w postaci 'dosypania się'przy płaceniu przez nich kar za zakłócanie porzadku publicznego. Taki drobiażdżek. Podać im rękę to ci ją odgryzą.
(2020.10.29)
Jak się doda do tego najnowsze rozporzadzenie Ministra Zdrowia ws leczenia, udzielania świadczeń, zabiegów i operacji to wszystko jasne. Jezeli poitycy ustalają kto ma przeżyć, a kto nie to chyba się szykuje amagedon. Leczenie kolejkami nie wyszło to może im wyjdzie uśmiercanie kolejkami?
klmn (2020.10.29)