219
28.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Po marszu jeden z kibiców OE wyrwał brutalnie plakat kobiecie i zwyzywał. Dziękujemy za takie wspaniałe wsparcie.
(2020.10.29)
Ten język miłości w komentarzach to zapewne zwolennicy prezesika? Ileż dobroci i miłości emanuje z tych wpisów. W końcu Bóg kazał rzucać kamieniami!
(2020.10.29)
Na ulice wychodzą zwyczajni ludzie, niezwiązani politycznie ani z lewicą, ani z prawicą. Tacy, którym bliska jest wizja państwa, w którym znajdzie się miejsce dla każdego. W którym jesteśmy równi bez względu na kolor skóry, płeć, wiarę czy tożsamość seksualną. W tych protestach nie chodzi o to, czy ktoś jest za aborcją, czy przeciw niej. Chodzi o to, by kobieta miała wybór. I ten wybór należy do każdej kobiety. Nie do żadnego polityka. Podobnie, jeśli chodzi o wybór wiary. Konstytucja gwarantuje nam wolność wyznania
JuliaBe (2020.10.29)
Dokładnie tak. poziom zerowy, a niestety duzo w elblazkowie zacofanych pisowcow
(2020.10.29)
tylko pały moga wam przemówić do rozumu
(2020.10.29)

info

7  
  4
więcej jest tępych peowców
(2020.10.29)
to musiał być z pisu bo normalny facet by tego nie zrobił
(2020.10.29)
lekarze są po to żeby leczyć a nie odbierać życie babom które płodzą dzieci po pijaku
(2020.10.29)

info

10  
  6
@RobertKoliński - Ks Rafał? On dołączył na krolewieckiej dopiero (chyba )
(2020.10.29)
za komuny robiły skrobanki teraz koniec
(2020.10.29)

info

7  
  4