A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Po marszu jeden z kibiców OE wyrwał brutalnie plakat kobiecie i zwyzywał. Dziękujemy za takie wspaniałe wsparcie.
Ten język miłości w komentarzach to zapewne zwolennicy prezesika? Ileż dobroci i miłości emanuje z tych wpisów. W końcu Bóg kazał rzucać kamieniami!
Dokładnie tak. poziom zerowy, a niestety duzo w elblazkowie zacofanych pisowcow
tylko pały moga wam przemówić do rozumu
więcej jest tępych peowców
to musiał być z pisu bo normalny facet by tego nie zrobił
lekarze są po to żeby leczyć a nie odbierać życie babom które płodzą dzieci po pijaku
@RobertKoliński - Ks Rafał? On dołączył na krolewieckiej dopiero (chyba )
za komuny robiły skrobanki teraz koniec