116
23.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaraz zaraz, a zaraza śmiertelna której tak wielkim wyznawcą jest lewica, to gdzie? Też poszła protestować? Ładnie tak bez DDM, drogie panie i panowie?
hd (2020.10.24)

info

7  
  4
A gdzie Wojciech Rudnicki, który przed wyborami do rady miejskiej był taki aktywny ?? A teraz ani nie udziela darmowych porad na Wiejskiej ani nie jest Prezesem stowarzyszenia, którym się chwalił. Coś. .zupełnie umilkł.
Zawda . (2020.10.24)

info

5  
  0
Ach te źle założone maseczki - drogie panie nos też zasłaniamy (np zdj. 4 czy 14)Rozsiewacie wirusy.
(2020.10.24)

info

4  
  3
O i pan senator tam - to dopiero hipokryzja i lans.
(2020.10.24)
Chcą zabijać swoje dzieci jakiś horror brrr
Mama (2020.10.24)

info

9  
  9
A tak, żeby wszystkie urodzone dzieci z wadami trafiły do tych, którzy mówią STOP ABORCJII!!! Niech się martwią tym, że nie mogą iść do pracy, że nie wiadomo ile dziecko przezyje, nie wiadomo kto się tym dzieckiem zajmie jak ja umrę. .. Niech się domy opieki przepełniają! !! Skoro ja z przymusu miałabym urodzić bardzo chore dziecko to z ciężkim sercem oddalabym je od razu po urodzeniu. .. Niech się Państwo martwi i dokłada do swoich ustaw!!!
(2020.10.25)

info

4  
  4
nie kochajcie się po pijanemu -bedą zdrowe dzieci i nie bedzie aborcjii
jz (2020.10.25)

info

8  
  6
Dzicz.
$$$$$$$$$ (2020.10.25)

info

6  
  3
Wcisło - weź się do pracy leniu a nie chodzisz na każdą zadymę!!!!!
JOANNA.. (2020.10.25)

info

5  
  1
Największym leniem Elbląga jest J. Wchisło - żadna pracą się nie zhańbił!!!!!
JOANNA.. (2020.10.25)

info

5  
  1