UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie ma jak piekło kobiet :D :D polska to w ogóle jest piekło :D gorzej niż KRLD i Arabia Saudyjska x 8 do potęgi Iran + Watykan pierwiastek z Auszwic = homofobia, rasizm, dyskryminacja, seksizm, mordercy zwierząt i roślin antysemityzm, antymurzynizm, antychinizm, antyrusim, antygermanizm, antyromanizm, antymuzłumanizm, antylatino, antyamerykanizm, antybuddyzm, antyjaponizm, Polacy są anty wszystko i wszystkim, mam nadzieje że postępowy i demokratyczny świat się na to nie zgodzi i zrobi porządek :D :D :D
0007