UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tak, żeby wszystkie urodzone dzieci z wadami trafiły do tych, którzy mówią STOP ABORCJII!!! Niech się martwią tym, że nie mogą iść do pracy, że nie wiadomo ile dziecko przezyje, nie wiadomo kto się tym dzieckiem zajmie jak ja umrę. .. Niech się domy opieki przepełniają! !! Skoro ja z przymusu miałabym urodzić bardzo chore dziecko to z ciężkim sercem oddalabym je od razu po urodzeniu. .. Niech się Państwo martwi i dokłada do swoich ustaw!!!