A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@nie powiem - Z kolekcjonerskich przyczyn i historycznej ciekawości się interesuję, paranoiku; )
To taki zryw socjologiczny. Zamku dawno nie ma ale uparli się by był choćby z waty. Kiedyś na obskurnych klatkach schodowych ludziska wieszali opakowania po bombonierkach bo tam był ładny obrazek np z zamkiem czy pejzażem. Teraz próbują osłodzić sobie życie naiwnymi marzeniami o zamku.
Idź się lecz człowieku
@RobertKoliński - ". .. Moneta z Aukcji Ludwiga Grabowa z 6-7 maja 1940 roku. Cena szacunkowa monety w katalogu wynosiła 1000 marek, a cena sprzedaży 1325 marek!
Znakomita proweniencja tylko tej, jedynej sztuki na rynku: Aukcja Grabowa (1940)lot 640,następnie Münzen & Medaillen Aukcja 9 lot 22,następnie Aukcja 23 lot 137 Ahlström, następnie Aukcja Kuenker 185 lot. 6027.. ."
Kiedys w Elblągu było wszystko obecnie upadek. Pod olsztyńskimi rozkazami. PASZLI WON.
"Elblążanki! Kobiety". .. - ktoś kto pisał ten tekst ma coś z głową i to będzie trudno wyleczyć