UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To taki zryw socjologiczny. Zamku dawno nie ma ale uparli się by był choćby z waty. Kiedyś na obskurnych klatkach schodowych ludziska wieszali opakowania po bombonierkach bo tam był ładny obrazek np z zamkiem czy pejzażem. Teraz próbują osłodzić sobie życie naiwnymi marzeniami o zamku.