UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To taki zryw socjologiczny. Zamku dawno nie ma ale uparli się by był choćby z waty. Kiedyś na obskurnych klatkach schodowych ludziska wieszali opakowania po bombonierkach bo tam był ładny obrazek np z zamkiem czy pejzażem. Teraz próbują osłodzić sobie życie naiwnymi marzeniami o zamku.