UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nie powiem - Z kolekcjonerskich przyczyn i historycznej ciekawości się interesuję, paranoiku; )
RobertKoliński
@nie powiem - Z kolekcjonerskich przyczyn i historycznej ciekawości się interesuję, paranoiku; )
RobertKoliński