UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Rolnicy. Elbląg jest z Wami. Trzeba jedności wśród wszystkich protestujących grup i w końcu beton runie.
Brawo Rolnicy. Elbląg jest z Wami. Trzeba jedności wśród wszystkich protestujących grup i w końcu beton runie.