UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziad swoje a rolnik swoje !!! Zabrać wszystkie przywileje, dopłaty i wtedy możecie ewentualnie protestować !!!
Dziad swoje a rolnik swoje !!! Zabrać wszystkie przywileje, dopłaty i wtedy możecie ewentualnie protestować !!!