A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Luter - Nie prawda, kolego. Niestety. Na prawdę nikt nie zna Słowa Bożego. Ci co mówią, że znają - po prostu kłamią! To wszystko tylko ludzie napisali!
Moja myszka moja sprawa, a wam katopatósy wara od tego! Jeśli będę chciała sje skrobać to będę to robić!!!! Średniowieczny plebs i nawiedzony ciemnogród!!! Moja myszka, moja!!!
@Halyna. - To weź ją sobie zakorkuj. .. a jak zaswędzi, to wyciorem podrap. .. Wszyscy będą mieć spokój. ..
@Bezproblematyczny - Zakorkować to mogę ci odbytnicę kotek :*
@Halyna. - Nie mam takich chorych i nienormalnych pragnień. ..
"Głupota nie zna granic "
Głosujcie nadal na Dudę i PiS, taka prawda sprzedaliście się za 500+ i 13 ta emeryturę, wielu ludzi głosowało tylko na Dudę, żeby Trzaskowski nie zabrał 500+. Szkoda chorych dzieci o które PiS nie dba, bo ciągle są zbiórki ogłaszane, ponieważ NFZ nie refunduje leczenia. Każdy rodzic powinien mieć prawo wyboru to jego sumienie, a polityków to i tak nie obchodzi jakie dziecko się urodzi. A najwięcej obrońców praw życia to jest to pokolenie, gdzie w Polsce była legalna aborcja i kobiety wykonywały ją na potęgę a teraz nakazują innym jak żyć.
@Stoicki Obserwator - Mężczyzna po prostu ponosi konsekwencje tego jaką kobietę wybrał na matkę swojego dziecka.
@Grzech=konsekwencje - Do "Grzech = konsekwencje"- to daj im ponieść konsekwencje grzechu. .Tobie siedzi widać jeden grzech w głowie, a są ich miliony. Każdy odpowiada za swoje grzechy.
Widzę twarz jedną z banku ktora "troszczy się"o moje pieniądze. Zaczynam się bać. .pani K.