UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głosujcie nadal na Dudę i PiS, taka prawda sprzedaliście się za 500+ i 13 ta emeryturę, wielu ludzi głosowało tylko na Dudę, żeby Trzaskowski nie zabrał 500+. Szkoda chorych dzieci o które PiS nie dba, bo ciągle są zbiórki ogłaszane, ponieważ NFZ nie refunduje leczenia. Każdy rodzic powinien mieć prawo wyboru to jego sumienie, a polityków to i tak nie obchodzi jakie dziecko się urodzi. A najwięcej obrońców praw życia to jest to pokolenie, gdzie w Polsce była legalna aborcja i kobiety wykonywały ją na potęgę a teraz nakazują innym jak żyć.
Oooougg