A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
w XXI wieku ciemne lewackie kobiety zachodzą w ciąze i nie wiedzą jak sobie to za pomocą cywilizowanych sposobów regulować, przecież to wstyd drogie panie tak żyć i funcjonować, nie jesteście zwierzątkami tylko ludzmi i przy pomocy kory mózgowej możecie kompletnie nie stykac się z problem z którym tak tu walczycie, czy wy nie wiecie czym jest antykoncepcja? jak się zabezpieczać przed ciążą? skąd wyście się ciemniaczki pourywały ?
Lewacki problem. Tak naprawdę 99,9% kobiet to nie interesuje.
@Luter - Trzeba umieć pisać po polsku i mieć jakieś tam wykształcenie, żeby argumentować
Blisko 10 tys. dziennie przypadków COVID a Ci robią jakiś "strajk kobiet"i tłumy kobiet bez maseczek.
Wulgarne baby. Won
@Yjlnc - Co na to wasze dzieci. chciały by być wyrzucone ?
To są elblążanie?serio?szok gdzie ja żyję.
Pisowska armia trollowa, ma w końcu zajęcie w komentarzach. Trolle, wy podobno z WOT jesteście - to prawda?
@Zbyszek1 - "kto by je chcial przeleciec"- Żrący kwas PIS, zjadł Ci resztki mózgu. Już się nie odratujesz.
@ Gość „jem tak jak chcę”. .. i wszystko w temacie.
Ja jestem Protestantą i czytam uwspółcześnioną Biblię Gdańską.
Nie znasz słowa Bożego, nie znasz prawdziwej Biblii, żyjesz jak chcesz i robisz co chcesz, a później się dziwisz, że spotyka Cię cierpienie?
Trochę samokrytyki! To ludzie tacy jak Ty odwrócili się od Boga, to są Twoje wybory i Twoja wolna wola, a Bóg niczego nikomu nie daje, bo dał Nam swoje słowa i nauki i tyle. Stosuj się, aby zakończyć ból.