UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@cornick- dokładnie, tak jak piszesz. Tylko że to ludzie którzy nie interesują się gospodarką dopóki gospodarka nie zainteresuje się nimi. Nie słuchają zdrowego rozsądku tylko proboszcza, i nie zdają sobie sprawy że za fanaberie jednego nawiedzonego zapłacimy wszyscy, nie tylko chodzi tu o tę piątkę- najlepszy przykład że marzenia o bezkarności tego jegomościa nie minęły.
ale kyrk