UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tyle mu powtarzalrm, lepiej 50 koniaku rano na czczo na krazenie. Kto to teraz pali?no chyba jakis zacofany Zyd, komuch, pedofil. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
Tyle mu powtarzalrm, lepiej 50 koniaku rano na czczo na krazenie. Kto to teraz pali?no chyba jakis zacofany Zyd, komuch, pedofil. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1