UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no tak to se newrati Elblag byl troche blizej od Ostrody a Slonina, - swiec panie nad jego dusza, w koncowce nie wiedzial biedak jak wrocic do domu, a wy chcielibyscie jakies stadiony i nie mowcie mi ze sie znowu ktos spoznil na jakis amfiteatr, bo w Ostrudzie go maja i to jaki???, ze z basenem ktos nas wyprzedzil, ze z oczyszczalnia jestesmy na rowni z Czaskowskim", ze muszla, ze pogotowie, ze kolej nadzalewowa, ze sport i kultura musza poczekac, az motorowkarze i harlejowcy dojda do siebie, . .boze dlaczego nas nas pokarales tym kalectwem. Jak zyc gdzie ulomni zarabiaja kokosy a ludzie pracy przymieraja glodem?
podziobro