19
29.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fantastyczne wpłaty. .. .. Mamy serca ogromne, które biją dla tego dziecka. ARTUR wpłata 1000 - szacun i moje pokłony. .. ..
Superwowo (2020.09.29)

info

4  
  0
A gdzie maseczki w szkole juz kur. .. Nie trzeba
Gosiulkaa (2020.09.29)
@Jamaleg - https://pomagam.pl/dlaoliviera
(2020.09.29)
Poproszę o kontakt ze mną mamę Oliviera
Andzia40 (2020.09.30)

info

0  
  0
w tej szkole źle się dzieje uczniowie znęcają sie nad słabszymi a szkoła nic nie robi
(2020.09.30)
@Jamaleg - Ludzie czytajcie dobrze artykuły a nie po łebkach. Jest tam przecież podany link do zbiórki na pomagam. pl
kasialala78 (2020.09.30)
@kasialala78 - Jesteś pewna że był link od początku?
Jamaleg (2020.09.30)
Teraz szkoły nic nie mogą, rodzice są najważniejsi
(2020.10.04)
@Gosiulkaa - jestem z tej klasy maseczki w klasie nie trzeba u nas w szkole tylko na przerwach lub jak idziemy do toalety
(2020.11.03)