A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fantastyczne wpłaty. .. .. Mamy serca ogromne, które biją dla tego dziecka. ARTUR wpłata 1000 - szacun i moje pokłony. .. ..
A gdzie maseczki w szkole juz kur. .. Nie trzeba
@Jamaleg - https://pomagam.pl/dlaoliviera
Poproszę o kontakt ze mną mamę Oliviera
w tej szkole źle się dzieje uczniowie znęcają sie nad słabszymi a szkoła nic nie robi
@Jamaleg - Ludzie czytajcie dobrze artykuły a nie po łebkach. Jest tam przecież podany link do zbiórki na pomagam. pl
@kasialala78 - Jesteś pewna że był link od początku?
Teraz szkoły nic nie mogą, rodzice są najważniejsi
@Gosiulkaa - jestem z tej klasy maseczki w klasie nie trzeba u nas w szkole tylko na przerwach lub jak idziemy do toalety