Wybrany wątek opinii

w tej szkole źle się dzieje uczniowie znęcają sie nad słabszymi a szkoła nic nie robi
(2020.09.30)
Teraz szkoły nic nie mogą, rodzice są najważniejsi
(2020.10.04)
Powrót do komentarzy