UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosiulkaa - jestem z tej klasy maseczki w klasie nie trzeba u nas w szkole tylko na przerwach lub jak idziemy do toalety
@Gosiulkaa - jestem z tej klasy maseczki w klasie nie trzeba u nas w szkole tylko na przerwach lub jak idziemy do toalety