Nielegalne papierosy w aucie i na posesji

20
21.09.2020
Nielegalne papierosy w aucie i na posesji
Fot. Warmińsko-Mazurski Oddziału Straży Granicznej
Funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Braniewie zatrzymali 64-latka, który w bagażniku volkswagena wiózł worki z papierosami. Nielegalny towar znaleziono również w pomieszczeniach mieszkalnych użytkowanych przez mężczyznę.

19 września na jednej z dróg w powiecie łęczyckim (woj. łódzkie), funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca tego powiatu. Okazało się, że mężczyzna w bagażniku volkswagena sharana przewoził papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy jednej z wiodących marek tytoniowych. Przeszukano również pomieszczenia mieszkalne użytkowane przez 64-latka. Tam zabezpieczono kolejne wyroby tytoniowe i opakowania do gotowych papierosów.

Mężczyzna stracił nielegalny towar o szacunkowej wartości prawie 60 tys. zł i poniesie odpowiedzialność karno-skarbową.

kpt. Mirosława Aleksandrowicz, Warmińsko-Mazurski Oddziału Straży Granicznej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani Mirko, jako były przemytnik prosiłbym o podawanie konkretów : ile było tych fajek (tylko nie na sztuki), czy miały akcyzę (z jakiego kraju), czy to produkcja krajowa (podróbka ), ile stracił (hahaha)skarb państwa i ile grozi temu (biednemu dorobkiewiczowi)więzienia. Pozdrawiam PS. Co wy robicie w łódzkiem
Były przemytnik (2020.09.21)
A i jeszcze 64-lataka
Były przemytnik (2020.09.21)

info

3  
  0
Brawo!!!! Jechać z tymi przemytnikami równo! Inni płaca podatki, a oni co? Święte krowy? Teraz dać taka karę, ze się do grobu przekręci.
Gosc8374 (2020.09.21)
@Gosc8374 - Toż to prawdziwy bandyta i złodziej!!! Państwo okradł, a ilu ludzi zabił. Kupa śmiechu. Szumowski z rodzinką miliony zagarnął, ale kto mu co zrobi?Inni w rządzie r...Polskę na grube miliony ale są nietykalni, a tu sensacja bo chłop kilkadziesiąt paczek papierosów przemycił. I czym się chwalicie?tylko na to was stać?pogrążyć marnego dorobkiewicza?Brawo!!!Sukces na skalę światową. .. .
(2020.09.21)
Nie napinaj się tak, bo kleksa puścisz. Nie porównuj tych złodzieji z rządu do ludzi uczciwie płacących podatki, przemytnicy to święte krowy? Z podatków i wszelkich fiskalnych danin wypłacane jest między innymi 500+ którego jesteś beneficjentem, więc do szkoły nieuku jeżeli nie rozumiesz prostych zależności.
Vatowiec (2020.09.21)
Co funkcjonariusze z Braniewa robili w województwie łódzkim ???
(2020.09.21)

info

5  
  0
Do Vatowiec
(2020.09.21)

info

0  
  0
Vatowiec przeczytaj, a później sie zastanów „Nie porównuj tych złodzieji z rządu do ludzi uczciwie płacących podatki” i dalej głosuj na jedynie słuszna partie
Były przemytnik (2020.09.21)

info

6  
  3
@Gosc8374 - Za coś ludzie muszą żyć skoro miasto nic nie robi żeby przybyło miejsc pracy.
(2020.09.21)
@Vatowiec - Pudło, nieuku!!!moje najmłodsze dziecko ma 27lat, a co za tym idzie to nigdy nie byłem ani nie będę beneficjentem 500+ czego nie można powiedzieć o tobie. A jeśli chodzi o tzw. rozumienie prostych zależności to widać że jesteś 100 lat za murzynami(bez obrazy)
(2020.09.21)