UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Vatowiec - Pudło, nieuku!!!moje najmłodsze dziecko ma 27lat, a co za tym idzie to nigdy nie byłem ani nie będę beneficjentem 500+ czego nie można powiedzieć o tobie. A jeśli chodzi o tzw. rozumienie prostych zależności to widać że jesteś 100 lat za murzynami(bez obrazy)