UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Mirko, jako były przemytnik prosiłbym o podawanie konkretów : ile było tych fajek (tylko nie na sztuki), czy miały akcyzę (z jakiego kraju), czy to produkcja krajowa (podróbka ), ile stracił (hahaha)skarb państwa i ile grozi temu (biednemu dorobkiewiczowi)więzienia. Pozdrawiam PS. Co wy robicie w łódzkiem

Były przemytnik