23
16.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MarekDawid2010 - No tak, wszystko się zgadza, na dawców się takie auta nadają jak najbardziej, ale do jazdy absolutnie, bynajmniej nie w Polsce, wąskie kręte drogi, weź takim sztruclem wyprzedzaj. , . .
Bidokiem ? A może zwykłym robiłem. Pobierasz 500+i gwiazdorstwa szara strefą ???
@Phihihi - Kariera lepsza na zmywaku niż robienie dzieci i pobieranie 500+ za to ty się dorobiles pampersów