Wybrany wątek opinii

Trzeba mieć nas, rane albo być bidokiem żeby u nas jeździć anglikiem
(2020.09.16)
Bidokiem ? A może zwykłym robiłem. Pobierasz 500+i gwiazdorstwa szara strefą ???
(2020.09.17)
Powrót do komentarzy