Wybrany wątek opinii
Trzeba mieć nas, rane albo być bidokiem żeby u nas jeździć anglikiem
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Bidokiem ? A może zwykłym robiłem. Pobierasz 500+i gwiazdorstwa szara strefą ???
Do moderacji
Odpowiedz
0
0