UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam w tym samym miejscu od 30 lat. I nigdy lotnisko mi nie przeszkadzalo. 3 lata temu, gdy pojawila sie u nas ta "warkoczaca"atrakcja przestalem lubic miejsce, w ktorym mieszkam.
Mieszkam w tym samym miejscu od 30 lat. I nigdy lotnisko mi nie przeszkadzalo. 3 lata temu, gdy pojawila sie u nas ta "warkoczaca"atrakcja przestalem lubic miejsce, w ktorym mieszkam.