11
20.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Argument, że nic się w Elblągu nie dzieje podają osoby, które siedzą w domu i nic nie ogarniają. Dzieje się dużo, ale wystarczy wystawić nos sprzed komputera, wyjść na zewnątrz itp.
gość z podwórka (2020.08.21)

info

0  
  1