UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Argument, że nic się w Elblągu nie dzieje podają osoby, które siedzą w domu i nic nie ogarniają. Dzieje się dużo, ale wystarczy wystawić nos sprzed komputera, wyjść na zewnątrz itp.
gość z podwórka
Argument, że nic się w Elblągu nie dzieje podają osoby, które siedzą w domu i nic nie ogarniają. Dzieje się dużo, ale wystarczy wystawić nos sprzed komputera, wyjść na zewnątrz itp.
gość z podwórka