UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Argument, że nic się w Elblągu nie dzieje podają osoby, które siedzą w domu i nic nie ogarniają. Dzieje się dużo, ale wystarczy wystawić nos sprzed komputera, wyjść na zewnątrz itp.

gość z podwórka

Anuluj