40
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mylisz się. Hulajnoga jest traktowana jako pieszy. Sejm nie ma nawet projektu ustawy, są tylko projekty obywatelskie
Lisekkkk (2020.08.19)
Właśnie ludzie ona nie jechała ulica powinna uważać też w sumie A żywopłot ściąć A nie!!!!dobrze że nic powazniejszegovsie nie stało
(2020.08.19)
@Kobieca wizja swiata - Hulajnogi nie ma w polskim prawie, ni to pieszy ni to pojazd.
(2020.08.19)
Kochani, rodzice swoich dzieci to chyba już w ogóle niczego nie uczą? Około godz. 16-tej z ul. Szymanowskiego poprzez Królewiecką, w Pionierską trzech chłopców na hulajnogach jechało sobie beztrosko jezdnią, na której panował ruch samochodowy "szczytu elbląskiego". Następnie skierowali się w Beniowskiego. Na zwróconą uwagę zobaczyłem palec. Jechali beztrosko, stadnie nie gęsiego. No cóż chyba z wiedzy o poruszaniu się po drogach "0", natomiast pozytywne to tylko to, że mieli kaski na głowach.
myk (2020.08.20)
Geniuszu, mógł odmówić i dostałby kolegium, bo i tak jego wina. A przepisy, które cytujesz dotyczą rowerów, a nie hulanogi.
(2020.08.20)

info

1  
  0
@myk - Społeczeństwo 500+ wszystko może.
(2020.08.20)
@Grand Seiko - "ubodła Cie w oko jedynie hulajnoga"- Nie umiesz poprawnie pisać (są słowniki)- nie umiesz poprawnie myśleć. Takie mam zdanie. Dziekuję
(2020.08.20)
@Lisekkkk - Pan się myli. Zwykłą hulajnogą wolno jeździć po chodniku, ale hulajnoga elektryczna jest już inną kategorią pojazdu, ponieważ posiada silnik i do jazdy nią nie potrzeba odpychania się nogami. To, że pojazd wyglądem przypomina hulajnogę i w nazwie ma chwytliwe marketingowo słowo "hulajnoga", nic nie znaczy. W znanym serwisie aukcyjnym można znaleźć pojazdy nazywane hulajnogami elektrycznymi, a z wyglądem i pozycją ciała przypominają bardziej skutery, niż pierwowzór. Jeśli nazwę samochód elektryczny "hulajnogą", to też będę mógł nim jeździć po chodniku?
(2020.08.20)
Dziś na rondzie żołnierzy zaklętnych nastolatka wtargnęla mi z dużą szybkością ale zdołałem wyhamować, tych na hulajnogach to nie widać, nie mają świateł, ale cóż policja profesjonalna z elbląga preferuje hulajnogi
(2020.08.20)

info

0  
  0
Teren gdzie rośnie żywopłot to teren miejski a nie Sielanki, przed napisaniem komentarza najlepiej sprawdzić czyj to teren a nie pisać głupoty
rena (2020.08.26)

info

0  
  0