UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziś na rondzie żołnierzy zaklętnych nastolatka wtargnęla mi z dużą szybkością ale zdołałem wyhamować, tych na hulajnogach to nie widać, nie mają świateł, ale cóż policja profesjonalna z elbląga preferuje hulajnogi