12
16.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

ot obraz jak rządzi Wróblewski 2 kadencje, a wcześniej był naczelnikiem wydziału rozwoju i strategii miasta, wstyd i hańba, a do tego ma pełno też nic nie robiących zastępców o radnych nieporadnych nie wspomnę
(2020.08.17)

info

1  
  1
@Amfi - To zlikwidujcie urzędników
(2020.08.19)