UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ot obraz jak rządzi Wróblewski 2 kadencje, a wcześniej był naczelnikiem wydziału rozwoju i strategii miasta, wstyd i hańba, a do tego ma pełno też nic nie robiących zastępców o radnych nieporadnych nie wspomnę