Wybrany wątek opinii
Ludzie dajcie nam spokoj- od budowania sa budowlancy, my radni mozemy Wam cos najwyzej zlikwidowac to nam najlepiej wychodzi I mozna by powiedziec, ze na tym znamy sie najlepiej
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Amfi - To zlikwidujcie urzędników
Do moderacji
Odpowiedz
0
0