Wybrany wątek opinii

Ludzie dajcie nam spokoj- od budowania sa budowlancy, my radni mozemy Wam cos najwyzej zlikwidowac to nam najlepiej wychodzi I mozna by powiedziec, ze na tym znamy sie najlepiej
Amfi (2020.08.16)
@Amfi - To zlikwidujcie urzędników
(2020.08.19)
Powrót do komentarzy